Pro lepší pondělí

Pro lepší pondělí

Máme tu další pochmurné pondělní ráno a jak jsem slíbila, máme tady další článek z kampaně PRO LEPŠÍ PONDĚLÍ.

Minulý týden byl pro mě dosti náročný, protože jsem řešila spoustu osobních problémů, stále mi bylo docela špatně a nepracovala jsem, tak jak jsem měla v plánu, ale věřím, že to tento týden napravím, protože cesta za sny není nikdy jednoduchá, člověk se nesmí zaleknout a pokračovat, i když párkrát zakopne. Naštěstí všechno spravil slunný víkend, kdy jsem odjela do Německa na koncert, bylo to zase velmi vtipné, jak už to s námi bývá, a tak se určitě můžete těšit na fotoreport. Taky jsem byla moc ráda, že se mi konečně povedlo vydávat 3 články do týdne a doufám, že v tom budu zářně pokračovat.

Tento týden mě čeká tedy zase spoustu práce, beseda s Martinem Veselovským a nakonec zase cesta do Německa. Doufám, že všechno dopadne podle plánů a hlavně doufám, že i vám se bude dařit skvěle.

Zde je tedy mých skvělých 7 tipů, kterými si můžete zlepšit začátek týdne:

  • Chybí vám inspirace? Přijdete si úplně vygumovaní? Chcete v sobě najít ztracenou inspiraci? Zkuste si kurz skvělého Reného Nekudy, který vám přinese 3 měsíce inspirace zdarma, ale také vám pomůže lépe poznat sám sebe, rozvíjet vnímání okolního světa a spoustu dalších skvělých věcí!
  • Znáte tuhle skvělou stránku, která vám při zadání vaší oblíbené knížky vyhledá 1000 podobných? Je to super, když hledáte něco podobného a v knihovně se ztrácíte ve všech těch zajímavých titulech.
  • Nevíte, co si dnes uvařit? Zkuste tyhle jednoduché, ale za to vynikající těstoviny od Jamieho. My je absolutně milujeme. Hrášek tomu všemu dodává ten správný jarní look.
  • Baví vás digitální nomádství? To vás určitě zaujme i blog Víťi Válka, který část roku tráví v karavanu i se svými dětmi. Když člověk chce, tak nenachází žádné překážky.
  • A na blogu Za málem, který se věnuje minimalismu, si můžete přečíst jak málo stačí mít s sebou na třítýdenní cestu do Thajska.
  • Milujete polaroidové fotografie? Na DIY ČESKY najdete skvělý typ, jak je zakomponovat třeba jako skvělý fotokalendář. Až se konečně rozhodnu k tomu, které fotky zase nechat vytisknout, rozhodně se do něčeho pustím.
  • A tady jsou pravdivé a hlavně opravdu nádherné ilustrace o tom, co dělají ženy, když se nikdo nedívá. Tak co, najdete se tam?

Jak se vám líbily dnešní tipy?

vaše Pandí princezna 

One Reply to “Pro lepší pondělí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.