Pandí postel

Pandí postel

postel
Fotografie z pinterestu.

Každý den, trpělivě kontroluji návštěvnost blogu a všechny věci okolo toho. Dnes, ale na mě vykoukla zajímavá zpráva. Včera někdo na pandí princezně hledal termín „Pandí postel„. Nevím, co za tím dotyčný zamýšlel, ale rozhodla jsem se ho potěšit. Napsat pár faktů o tom, jak to vlastně s tou postelí mám.

 • V posteli potřebuji mít spoustu polštářů, plyšáků a vlastně úplně všeho, co do sebe může pouštět prach. Všichni moji plyšáci mají jméno. Mám slečnu Pandu, krokodýla Zeldu (se kterým to táhnu už snad 6 rokem), pana Brokoličku, jednorožce Pípa, pana Pandičkový Polštářek.

  Processed with VSCOcam with hb2 preset
  Fotografie je z Pinterestu
 • Nikdy nespím na polštáři. Když usínám jsem přitulená k chlupaté příšeře, jakmile ale upadám do hlubin spánku, odtulím se, dám si pod hlavu plyšáka a spím. Ráno jsou všechny plyšáci a polštářky na zemi. Nejspíš v noci pořádáme nějaké války.
 • V posteli dělám úplně všechno. Vážně. Úplně všechno. Postel je moje útočiště. Když se cítím mizerně, jen tak se schovám pod peřinu a nikdo a nic na mě nemůže. V posteli často i pracuji, vlastně nejčastěji mě najdete v posteli s počítačem, na kterém zapáleně něco sepisuji. Jindy mě zase najdete, jak si v posteli kreslím. V posteli i jím a piju. To druhé moc nedoporučuji, není to moc praktické. Většinou mám na posteli položený hrnek, jenže často na něj zapomenu, kopnu do něj a hned mám práce na rozdávání. Chlupatá příšera mi často nadává, že se na posteli příliš hrbím a měla bych raději sedět u stolu. Aby potvrdil svá slova, demonstrativně mi dělá místo u svého stolu. Jenže já nejspíš nikdy svoji oázu klidu za ten studený stůl nevyměním. Možná jednou, až dospěju.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  No, nejsou rozkošní?
 • V posteli snesu úplně všechno. A tak mi ani nevadí, když mi moje místo zabere chlupatá příšera a jedna moje další příšerka, o které jsem vám neříkala. Problém nastává až tehdy, když se do postele nevlezu.

Tohle by mělo být všechno, co nejspíš potřebujete vědět o tom, jak to mají pandí princezny v pandí posteli. Doufám, že to má, alespoň někdo podobně, protože si nechci připadat úplně divná. Ráda bych vám ukázala pana Brokoličku, Pípa a jeho partu, ale prý jim to vadí a já musím respektovat jejich přání. Třeba je jednou přemluvím a s radostí vám je představím.

Zatím se mějte krásně, užívejte si chvíle v posteli, protože postel je ten nejlepší vynález vůbec. Doufám, že se vám tyhle fakta líbila. Zase někdy.

Pac a pusu

vaše pandí princezna

One Reply to “Pandí postel”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.