FLAT OUT FABULOUS!

FLAT OUT FABULOUS!

Nejkrásnější barvu, kterou znám, má právě rtěnka se jménem „Flat out fabulous!„. Ta barva mě šíleně fascinuje. Je to něco mezi růžovou a fialovou a je to prostě naprosto boží. Ten název neuvěřitelně popisuje tu barvu.

14101700_10207476606414340_149664737_n

 

Aniž bych nad tím přemýšlela v podobném odstínu jsem si koupila i kabelku a pár laků na nehty. Vlastně i zeď v mém dětském pokojíku u rodičů má co do činění s tímto odstínem. Najednou mě napadla jedna šílená věc. Dost šílená anebo taky naprosto boží. Pamatujete si, jak jsem pořád psala o tom, jak se chci obarvit zase na něco punkového, ale že nevím, zda se na to dostatečně cítím?

14102117_10207476607294362_1297899962_n

ROZHODLA JSEM SE MÍT VLASY V ODSTÍNU FLAT OUT FABULOUS!

Dlouho jsem o tom uvažovala. Vybírala pro a proti. Chlupatá příšera do mě každý den mluvila a mluvila, přemlouvala a přemlouvala. Já neustále jen záporně kroutila hlavou. Co mě tedy přinutilo změnit názor? Sice jsem pořád říkala, že bych se měla přestat bát reakce ostatních lidí a prostě jít do toho. Ale ten strach stále ve mě byl a nejspíš pořád ve mě je. Jenže pak jsem přečetla knihu Minimalismus. V ten den jsem koupila barvy. No v ten den.. Spíše večer a to ještě po pořádné párty, ale rozhodla jsem se a přece bych ty barvy nenechala doma zkazit.

IMG_2150

Je to tak 5 až 6 let od té doby, co jsem měla koupenou drogérkovou barvu na vlasy. Své vlasy jsem poslední dobou dávala do péče jen jediné kadeřnici, se kterou jsem byla naprosto spokojená. Sama sobě jsem nikdy vlasy nebarvila a ani jsem nechtěla začít. A tak jsem barvení vlasů nechala na chlupaté příšeře. OSUDOVÁ CHYBA. Nejsem vůbec trpělivý člověk a taky jsem zvyklá, že celou hlavu mám nabarvenou během chviličky. Chlupatá příšera při barvení dělala spíše melíry než, aby nabarvila celou hlavu. Naštvaně jsem funěla a nadávala, že už to mám pomalu smývat a on má teprve nabarvenou půlku hlavy. Druhá věc je ta, že jsme to barvili v oné kouzelné vesničce na zahradě, takže jsme byli pro zábavu celé vesnici.

IMG_2153

Kromě vlasů jsem měla nabarvenou i tvář, uši jsem měla celé fialové, že skoro ani nebyli poznat, o krku ani nemluvě. Jakmile jsem měla barvu po celé hlavě, začalo dlouhé čekání plné obav a strachu. Zmiňovat se o tom, že jsem barvení vlasů vysvětlila chlupaté příšeře úplně jinak než to píšou v návodu, je asi zbytečné. Trochu punku nikoho ještě nezabilo. I když o mé vlasy jsem se začala docela strachovat. Přece jen byly zvyklé na určitou úroveň a teď tohle.

IMG_2156

Musím, ale říct, že to dopadlo fantasticky. Lépe než jsem čekala a asi než čekal, kdokoliv z nás. A tak se zase moje srdce trochu otevírá pro ty všechny drogérkové věci, teď jen záleží na tom, jak dlouho to vydrží.

14141766_10207455617449629_5051536744986130462_n

Jen je to trochu nezvyk. Občas se kouknu do zrcadla a leknu se. Občas mi před obličej vykoukne můj vlas a já na něj zmateně koukám, protože je borůvkový! Občas se taky divím, proč se na mě ten děda v té škodovce tak šklebí.  Chlupatá příšera se jen usmívá a říká mi, jak jsem nádherná a já na něj jen házím zmatené pohledy. 

IMG_1386

Občas je to fajn.

Občas je to punk. 

A já to miluji, je to skvělýIMG_2163

Jsem to.

Jsem pandí princezna, jsem flat out fabulous.

A vám posílám pac a pusu a trochu toho punku.

One Reply to “FLAT OUT FABULOUS!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.